کاغذ دیواری ها به دلیل نصب آسان دائمی نبودنشان طرفداران زیادی دارند. شما می توانید کاغذ دیواری در هر رنگ و طرحی تهیه کنید و به دیوار ها خود ظاهری جدید بدون استفاده از رنگ بدهید. دیوار ها نقش مهمی در ظاهر خانه دارند و تکمیل کننده دکور شما هستند. پس انتخاب کاغذ دیواری با طرح مناسب و متناسب با ترند های روز اهمیت زیادی دارد. در ادامه به چند ترند در مورد کاغذ دیواری می پردازیم.

رنگ های تیره و بولد

سال های گذشته کاغذ دیواری های رنگ روشن برای بزرگتر نشان دادن فضا بیشتر مورد توجه و استفاده قرار می گرفتند. اما امروزه کاغذ دیواری های رنگ تیره و بولد ترند هستند. رنگ های تیره حسی وحشی و سرکش در عین حال ناشناخته ایجاد می کنند. همچنین این رنگ ها نچرال هستند و با خیلی از رنگ ها و دکور های دیگر هماهنگی ایجاد خواهند کرد.

طرح گل و گیاه بزرگ

معمولا در سال های گذشته از کاغذ دیواری های طرحداری استفاده می شد که طرح های کوچک یا کمرنگ در کنار یکدیگر قرار گرفته بودند. اما امسال طرح این گیاهان بزرگ به چشم می خورد که دیگر کمرنگ نیستند تا در پس زمینه محو شوند بلکه این طرح ها در مرکز توجه خواهند بود. در این ترند از رنگ های روشن، طرح های فانکی، برگ های بزرگ با پروانه و … به چشم می خورد.

رنگ های پاستلی

رنگ های پاستلی که در شبکه های اجتماعی در تمامی زمینه ها و اکثرا در فشن به چشم می خورند، جزو ترند های کاغذ دیواری نیز هستند. ممکن است فکر کنید این ترند با ترند رنگ های تیره کاملا در تضاد است. اما در واقع ما می توانید از این دو ترند در کنار یکدیگر برای حرکت چشم و تمرکز آن روی نقطه ای از دکور که می خواهید استفاده کنید. دیوار هایی که رنگ های متفاوتی دارند، یا متفاوت بودن یکی از دیوار های اتاق با دیگر دیوار ها برای تمرکز توجه افراد در نقطه ای که می خواهید سال هاست که در دکوراسیون استفاده می شود.

یک حقه برای چشمان

برای داشتن فضایی متفاوت می توانید این ترند را دنبال کرده و اتاقی خاص داشته باشید.کاغذ دیواری های طرحداری وجود دارند که با نگاه کردن به آن ها و بدون لمس دیوار سه بعدی به نظر می رسند. این کاغذ دیواری ها می توانند حقه ای برای چشم باشند و طوری بنظر برسند که انگار دیوار شما کاشی کاری شده است یا بافتی دارد.

لوستر طرح بشقابی

تمرکز روی یک دیوار

اکثرا با شنیدن اسم کاغذ دیواری دیوار های طرحدار به ذهن شما می آیند. اما همه ی کاغذ دیواری ها طرحدار نیستند و شما می توانید کاغذ دیواری با هر رنگی که می خواهید پیدا کنید.از کاغذ دیواری های تک رنگ می توانید در تکنیک ساخت یک دیوار کانونی که توجه اصلی روی آن است بهره ببرید. در حالی که بقیه دیوار های شما ساده و ساده هستند روی یکی از دیوارهایتان کاغذ دیواری با رنگ دلخواه بچسبانید. این کار باعث می شود اتاق شما بزرگ تر نیز به نظر برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *