برای اکثر ما این احساس پیش می آید که پس از مدتی زندگی در یک خانه با یک دکور حس می کنیم همه چیز بسیار تکراری شده است. عوض کردن کلی دکور خانه می تواند هزینه بسیار زیادی داشته باشد، پس شما باید سعی کنید برخی از آیتم های تاثیر گذاری را تغییر دهید که باعث شوند دکور شما عوض شود و جدیدتر به نظر برسد. در ادامه مقاله به چند مورد از این لوازم پرداخته ایم.

تعویض فلزآلات

در آشپزخانه موارد زیادی وجود ندارند که بتوان آن ها را با کمترین هزینه تعویض کرد تا ظاهری جدید تر داشته باشد. از لوازمی که می توان آن ها را راحت تغییر داد و سریعا باعث تغییر ظاهر کابینت ها و آشپزخانه می شود دستگیره های کابینت و شیرآلات هستند. این روز ها فلزات مس و برنجی بسیار ترند می باشند. شما می توانید دستگیره های کابینت خود را با دستگیره های مسی یا برنجی که رنگ جذابی نیز دارند تعویض کرده و شیر آب مسی یا برنجی هماهنگ با آن را نیز تهیه و نصب کنید.

لوستر چوبی کد 202

ایجاد تغییر در دیوار

یکی از راحت ترین و سریع ترین روش های برای ایجاد تغییر در دکور خانه، دیوار ها هستند. برای جلوگیری از هزینه های زیاد، شما نیازی به تغییر رنگ یا ایجاد طرح در تمامی دیوار ها ندارید. می توانید یکی از دیوار های اتاق را انتخاب کرده و روی آن طرح هایی بکشید یا کاغذ دیواری بچسبانید. به یاد داشته باشید که طرح یا کاغذ دیواری که انتخاب می کنید باید با رنگ دیوار های دیگر و دکور کلی خانه هماهنگی داشته باشد تا دیوار شما عجیب به نظر نرسد.

عوض کردن کوسن ها

کوسن ها آرایشی برای اتاق نشیمن هستند، شما هر موقعی که اراده کنید می توانید آن ها را از اتاق حذف کنید یا تغییر دهید. همچنین تغییر کوسن ها بر روی ظاهر کلی اتاق و دکور خانه نیز تاثیر دارد. اگر می خواهید می توانید به طور کلی آن ها را عوض و اگر حس می کنید اتاقتان کمی بی روح است چند کوسن با رنگ های بولد به کوسن های قبلی اضافه کنید.

اکسسوری بر روی دیوار ها

تنها روش ایجاد تغییر در دیوار ها کاغذ دیواری و ایجاد طرح نیست. شما می توانید برای تغییر دکور خانه بر روی دیوارتان شلف نصب کنید و روی شلف ها انواع کتاب های دکوری، مجسمه های دکوری، گیاه و … بگذارید. در روشی دیگر می توانید تابلو های نقاشی هنری زیبا از دیوار ها آویزان کنید تا حال و هوای قشنگ تری نیز به دکور بدهد. یا حتی می توانید قاب عکس با سایز های مختلف تهیه کرده و در آن ها عکس های خانوادگی قرار داده از دیوار آویزانشان کنید.

لوستر چوبی 713

تغییر تخت خواب

تخت خواب شما قطعه ی اصلی و مورد توجه اتاق خواب شماست. بنابراین اگر می خواهید در اتاق خواب خودتان تغییری ایجاد کنید راحت ترین روش تغییر رو تختی شما می باشد. می توانید به طور کلی رو تختی را عوض کنید، کوسن های بیشتری روی تخت قرار دهید، یا لایه های اضافه تر مانند پتو های چانکی روی آن بگذاید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *