در سال های گذشته توجه توجه خاصی به ساختمان های قدیمی می شود و دیزاینر ها علاقه خاصی به دکور کردن این نوع ساختمان ها به سبک های صنعتی ، روستیک و … دارند . خانه هایی با فضای خام و نا تمام به شما این امکان را می دهند که یک دکوراسیون صنعتی زیبا داشته باشید . این سبک اهام گرفته شده از انقلاب صنعی اروپا در قرن 17 و 18 است . اگر می خواهید خانه ای با سبک دکوراسیون جذاب صنعتی داشته باشید طالب زیر را بخوانید .

دیوار های آجری

در حالی که در اکثر خانه ها از مواد های مختلف برای پوشاندن سازه اصلی و آجر های دیوار می شود ، در خانه ای با دکوراسیون صنعتی شما شاهد همچین مواردی نخواهید بود . در این سبک از حالات خام و نیمه تمام بودن خانه در دکوراسیون استفاده می شود . مانند دیوار های آجری . این دیوار ها به خانه حالتی روستیک و صنعتی خواهد داد .

آویز چند وجهی ستاره تسمه ای

چوب و فلز

سعی کنید تا جایی که می توانید برای دکور لوازمی انتخاب کنید که در آن ها از چوب و فلز های مختلف استفاده شده باشد . وسایل فلزی و چوبی یکی از شاخصه های دکوراسیون صنعتی هستند .

فلز ها و لوله ها در دید عموم

بر خلاف خانه هایی با دکوراسیون های  دیگر که به هیچ وجه نباید نا تمام بودن خانه مانند جلوی دید بودن لوله ها مشاهده شود ، در دکوراسیون صنعتی این امر باعث می شود خانه ی شما بیشتر حس و حال این دکور را داشته باشد . در واقع این دکوراسیون به گونه ای است که انگار شما یک کارخانه ی قدیمی از قرن 17 یا 18 میلادی را می خواهید تبدیل به یک خانه ی دنج و گرم کنید . پس مشخص بودن لوله ها و وجود انواع فلز در ساختمان خانه عادی است .

لوازم وینتج

از آنجایی که این دکوراسیون از قرن 17 و 18 میلادی الهام گرفته شده است ، با استفاده از وسایل وینتج در دکوراسیون خانه خود را جذاب تر کنید . وسایل وینتج هماهنگی خیلی مناسبی با این فضا و سبک دکوراسیون دارند . همچنین باعث می شوند فضا کاملا قدیمی نوستالزیک به نظر برسد به گونه ای که با وارد شدن به خانه انگار که در زمان سفر کرده اید .

رنگ های دکور صنعتی

در دکوراسیون صنعتی به ندرت رنگ های روشن با درخشندگی بالا دیده می شود . اکثرا در این دکور از رنگ های الهام گرفته شده از فلز مانند نقره ای ، طلایی ، طوسی و رنگ هایی مانند قهوه و سرمه ای دیده می شود . همچنین در خانه هایی با دکوراسیون روستیک از چوب زیادی نیز به چشم می خورد .

مبل چرم

یکی از اجزای جدا نشدنی از دکوراسیون صنعتی مبل های چرم هستند . این آیتم در بازه زمانی انقلاب صنعتی در اروپا طرفداران زیادی در بین قشر سرمایه دار و اشرافی و کارخانه داران داشت . تاب به امروز نیز این مبل ها در انواع دکوراسیون مخصوصا دکوراسیون صنعتی به چشم می خورند .

نور

در رابطه با نور و لوستر در این دکوراسیون لامپ های ادیسون و مدل خاصی از لوستر ها استفاده می شوند . در دکوراسیون صنعتی اکثرا از لوستری های آهنی که به حالت قفس دور لامپ قرار می گیرند ، و لوستر های شیپوری پر طرفدار اند .

آویز مدرن شیپوری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *