معمولا هرساله سعی می شود برای تغییرات دکو پاییز خانه به فضایی گرم و دنج تر تبدیل شود . اما از سال 2020 و شروع قرنظینه که باعث شد افراد زیادی در خانه کار کنند یا درس بخوانند تمرکز بر روی ایجاد فضایی راحت و گرم در خانه بیشتر شد . و امسال یعنی در سال 2021 نیز بیشتر از هر سال دیگری سعی می شود دکوراسیون پاییز به گونه ای باشد کع گرما و صمیمیت در آن حس شود .

استفاده از رنگ های طبیعت

یکی از راه هایی که می توانید با آن در خانه خود فضایی دنج ایجاد کنید ودکور پاییز زیبا داشته باشید، استفاده از تم رنگی نچرال است . شما باید در کل خانه خود یعنی دیوار و لوازم از رنگ های طبیعی استفاده کنید . در واق باید از رنگ هایی که در طبیعت وجود دارند الهام بگیرید، و آن ها را در خانه خود استفاده به کار ببرید . به غیر از حس و حالو مفهومی که این رنگ ها به خانه ما می دهند، هماهنگی خوبی نیز با فصل پاییز دارند .

لوستر چوبی کلاه چینی

استفاده از لوازم وینتج

از تاثیرات اصلی پندمیک بر روی دکوراسیون خانه ها و حتی دکور پاییز استفاده از حداکثر فضا و کاربردی بودن دکور بوده است . اما در کنار آن نیازی به شخصی کردن فا نیز به وجود آمد . شما می توانید از لوازم وینتجی که برای شما معنا و مفهوم خاصی دارند استفاده کنید . برای مثال در دکور آشپزخانه خود ظروف قدیمی و آنتیک مادربزرگتان را قرار دهید . با اینکار به علاوه زیبای که به آشپزخانه خود می دهید،  با استفاده از لوازمی که برای شما معنای خاصی دارند  فضایی شخصی نیز برای خود می سازید . از آنجایی که دکوراسیون هایی مانند کاتجکور این روزها محبوب هستند به راحتی می توانید از لوازم وینتج در ختنه استفاده کنید بدون اینکه قدیمی خارج از ترند های روز به نظر برسید .

پارچه های راحت و دنج

از لوازم بسیار پر کاربرد هم در فشن و هم در دکوراسیون پاییز پارچه های نرم و طبیعی هستند . شما می توانید از پارچه هایی مانند خز و پشم برای کوسن ها یا پارچه ای روی مبلتان استفاده کنید تا دیگر نگران رنگ آن ها برای گرم نگه داشتن خودتان نباشید . اگر مبلی نزدیک به پنجره دارید می توانید روی آن پارچه های بافت یا پتو های چانکی قرار دهید تا هنگامی که از منظره پاییز لذت می برید شمارا گرم نگه دارند .

لیرینگ تخت

اتاق خواب همیشه به مکانی راحت و شخصی برای شما شناخته می شود. حال برای اینکه این فضای شخصی شما و دکور پاییز گرم تر و دنج تر از همیشه باشد ، می توانید از تکنیک لیرینگ برای تخت استفاده کنید . همانطور که گفته شد در این فصل از پارچه های راحت و طبیعی زیادی استفاده می شود پس شما می توانید از آن ها به عنوان پتو یا یک لایه روی چیدمان تخت یا حتی کوسن ها بکار ببرید . گذاشتن یک پتوی چانکی کوچک پر روی قسمتی از تخت نیز ظاهری تزندی به دکور اتاق خواب شما می دهد .

طبیعت را به خانه بیاورید

از نکات مهم دکور فصل پاییز استفاده از گل و برگ های این فصل است . شما می توانید در جاهای مختلف خانه از گل هایی که مخصوص این فصل هستند به خصوص آن هایی که رنگ های قهوه ای و سرخ دارند استفاده کنید .

لوستر هایی از جنس طبیعی

از ترند های این روز های دکور پاییز می توان به لوستر های طبیعی نیز اشاره کرد . لوستر هایی که در ساخت آن ها مواد طبیعی مانند چوب وجود دارد . این نوع لوستر ها علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند حس و حالی دنج و گرم به خانه می بخشند .

لوستر چوبی تک آویز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *