راحت ترین و گرم ترین مکان یک خانه برای هر شخص اتاق خواب است. برای دکور پاییز نیز سعی می شود در تمامی اتاق های خانه از نکاتی استفاده شود که با سرد تر شدن هوا فضا دنج ، گرم و صمیمانه  شود. برای اتاق خوابتان نیز می توانید نکاتی را رعایت کنید تا اتاق خواب دنج شما از آنچه هست نیز دنج به نظر برسد. برای دانستن این نکات موارد زیر را مطالعه کنید.

پرده های ضخیم تر

برای اینکه اتاق شما مطابق دکوراسیون پاییز و دنج باشید باید از پرده های ضخیم استفاده کنید. این پرده ها باعث می شوند اتاق شما در فصل های سرد گرم تر بماند. می توانید از پرده های دولایی که از سمت پنجره مشکی و از سمت داخلی اتاق به طرح دلخواه هسند نیز استفاده کنید. این پرده ها از آمدن سرما به داخل اتاق جلوگیری می کنند همچنین می توانند با جلوگیری از ورود نور زیاد فضایی رمانتیک در اتاق ایجاد کنند.

نور رمانتیک

برای ایجاد فضایی دنج بهتر است از نور های رمانتیک استفاده کنید. در فصول زمستان و تابستان در طول روز می توانید از نور طبیعی بهره ببرید و هنگام تاریکی نیز سعی کنید از منابع نوری و لوستر هایی استفاده کنید که نور کم و رمانتیک تری دارند. یا حتی می توانید برای فضایی رمانتیک تر از نور شمع استفاده کنید تا علاوه بر نور از بوی آن ها نیز لذت ببرید.

یک آیتم بولد

بهتر است برای اتاق خود با دکور دنج پاییز یک آیم بولد و به یادماندنی داشته باشید. برای اینکار می توانید از لوازم دکوری هالووین، یک لوستر شیک، تابلوی نقاشی پاییزه جذاب و … استفاده کنید. سعی کنید اتاق خود را شلوغ نکنید و فقط یک یا دو آیتم بولد داشته باشید و در یاد هرکسی میماند.

لوستر مدرن کره زمین

لیرینگ تخت

یکی از مهم ترین تغییرات دکور اتاق خواب برای پاییز لیرینگ تخت است. شما باید تعداد روتختی و کوسن هایی که روی تختان دارید را افزایش دهید. برای مثال به روتختی همیشگیتان یک ملحفه بافت یا یک پتوی چانکی به همراه کوسن از جنس های مختلف مانند بافتنی و خز قرار دهید. این کار باعث می شود اتاق شما گرم و دنج تر به نظر برسد. همچنین با میکس و کنار هم قرار دادن انواع پارچه نیز زیبایی بصری ایجاد می کنید.

استاده از لوازم هنری

لوازم هنری همیشه باعث می شوند اتاق شما فضایی صمیمانه و دنج داشته باشد. می توانید تابلو و مجسمه هایی متناسب با فصل پاییز تهیه کنید یا حتی خودتان آن ها را درست کنید تا اتاقتان حس و حالی صمیمانه داشته باشد.

لوستر مدرن گلدانی

رنگ

سعی کنید رنگ اتاق خواب خود را تا حد امکان متناسب با فصل کنید. برای مثال اگر لوازمی با رنگ های پاستلی برای تابستان در اتاق خود قرار دادید سعی کنید آن هارا با وسایلی به رنگ های گرم تر عوض کنید تا برای پاییز آماده باشید. اما حواستان باشد که باید سه رنگ انتخاب کنید و لوازمی داشته باشید که شید های مختلف همان سه رنگ باشند، وگرنه اتاق شما ظاهری جذاب نخواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *