ممکن است هرکسی بعد از گذراندن مدت زیادی در یک فضا به تغییرات نیاز داشته باشد، مانند دکور خانه. اما تغییر دکور کلی خانه می تواند وقت و هزینه زیادی صرف کند . شما می توانید با شناخت ترند های دکوراسیون و استفاده از آن ها با کمترین هزینه بیشترین تغییر را در دکوراسیون خانه ایجاد کنید. این ترند ها می توانند انواع اکسسوری، رنگ، طرح و متریال باشند. در ادامه به چند مورد از این ترند های دکوراسیون می پردازیم.

پارچه های لینن برای اتاق خواب

استفاده از رو تختی های لینن جزو ترند های دکوراسیون هستند که به شما این امکان را می دهند تا در چهار فصل سال در تخت خود خوابی راحت داشته باشید. پارچه های لینن در کنار نرم بودنشان کیفیت بالایی نیز دارند و زود خراب نمی شوند. همچنین ظاهری ساده و شیک به اتاق خواب شما می دهند.

لوستر مدرن دیاموند

استفاده از گیاهان سبز

گیاهان آپارتمانی جزو اصلی ترین ترند های دکوراسیون سال های قرنطینه بوده اند. در شرایطی که بیرون رفتن از خانه برایمان بسیار سخت بوده سعی کردیم تا المان های طبیعی بیشتری در دکور استفاده کنیم. اما به دلیل انرژی مثبت و زیبایی که این گیاهان به خانه می دهند همچنان در ترند های دکور هستند. به یاد داشته باشید قبل از تهیه گیاهان باید تحقیق کنید و طرز مراقبت از آن ها را یادبگیرید تا بهترین گیاهان آپارتمانی را برای خود انتخاب کنید.

گل های خشک

یکی از ترند های دکوراسیون امروزه که در فصل پاییز بسیار محبوب است گل های خشک هستند. این گل های خشک ظاهر بسیار زیبایی به خانه می دهند و اگر ازنوع معطر آن ها استفاده کنید رایحه خوبی نیز در فضای دورشان ایجاد می کنند. نگهداری این گل ها نسبت به گیاهان آپارتمانی نیز راحت تر است و نیاز به مراقبت ندارند. از دسته گل های طبیعی نیز ماندگاری خیلی بیشتری خواهند داشت.

چند برابر کردن نور طبیعی خانه

آیینه ها نیز از ترند های دکوراسیون هستند و شما می توانید به توجه به تنوع آن ها موردی که با سلیقه و دکور خانه تان هماهنگی دارد را انتخاب کنید. اما استفاده از آیینه فقط برای جنبه های ظاهری کاربردی نیست، ما می توانید از آن ها برای چند برابر کردن نور طبیعی نیز بهره ببرید. شما به راحتی می توانید با نصب آیینه روی دیوار مقابل یا ترجیحا مجاور پنجره تاثیرات آن و چند برابر شدن نور را حس کنید.

لوازم وینتج

از ترند های دکوراسیون که به شما کمک می کنند دکوری خاص داشته باشید لوازم وینتج هستند. اگر می توانید از وسیله از دکور خود را تغییر داده و لوازم وینتج تهیه کنید. اما اگر تعویض لوازم برایتان امکان پذیر نیست به راحتی با استفاده از دکوری و اکسسوری های وینتج دکوراسیون خود را خاص تر کنید.

لوازم حصیری

لوازم حصیری از ترند های دکوراسیون این سال ها هستند، زیرا این روز ها با خطراتی که برای محیط زیستمان مواجه هستیم سعی می شود تا در دکور خانه ها از مواد طبیعی و قابل بازیافت بیشتری استفاده شود. با استفاده از لوازم حصیری مانند صندلی، تاج تخت های حصیری، لوستر و … باعث می شوید مصرف پلاستیک تا حدود زیادی کاهش پیدا کند.

لوستر چرمی کلاه ژاپنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *