با سرد شدن هوا و فرا رسیدن فصل پاییز وقت آن است که دکور خانه را تغییر دهید . دکوراسیون فصل پاییزدکوری دنج و راحت لست تا در سرمای هوای پاییز در خانه احساس راحتی و گرما کنید . برای اینکه خانه شما آماده برای فصل پاییز باشد باید چند نکته را در دکوراسیون خانه رعایت شود . در ادامه مقاله به چند مورد از این نکات اشاره شده است .

مخمل

یکی از موارد پر طرفدار در دکوراسیون فصل پاییز آیتم هایی با پارچه مخمل هستند . این پارچه ظاهری جذاب و لاکچری دارد و در عین حال به فضا حال و هوایی دنج می دهد . می توانید در دکور از مبل یا کوسن هایی به این جنس استفاده کنید . همچنین با استفاده از این جنس خانه شما آن حس دنج و گرم بودن را دارد پس می توانید از رنگ های پررنگ و سرد استفاده کنید هر چند از این رنگ ها در دکوراسیون پاییز استفاده زیادی نمی شود .

لوستر مدرن فانوسی

گل ها به رنگ خاص

با استفاده از گل هایی به رنگ قهوه ای و سرخ دکوراسیون فصل پاییز خود را کامل کنید . از آیتم های کوچکی که تاثیر زیادی در دکوراسیون این فصل دارند می توان به گل هایی به رنگ قهوه ای و سرخ اشاره کرد . این گل ها در کنار زیبایی که دارند ،  باعث می شوند کاملا فصل پاییز در دکور خانه شما حس شوند .

شمع

وقتی هوا سرد تر می شود و برگ درختان شروع به ریختن می کنند ، شمع ها دیگر تنها برای روشنایی بکار نمی روند بلکه برای حس گرما و صمیمانه ای که به خانه می دهند کاربرد دارند . می توانید از انواع شمع با رنگ و رایحه های مخصوص فصل پاییز استفاده کنید و آن هارا در نقاط مختلف خانه به عنوان دکوری بگذارید . اگر در خانه شومینه دارید شمع هارا نزدیک شومینه بچینید .

پتوهای بافت چانکی

یکی دیگر از آیتم های محبوب دکوراسیون فصل پاییز پتوهای بافت چانکی هستند . این پتو ها ، پتو های بافتنی با کامواهای بزرگ و خاص هستند که به پتوی بافت چانکی شناخته می شوند . معمولا از این پتو ها در دکور اتاق خوای و تخت استفاده می شود . اما می توان از آن ها در دکور اتاق پذیرایی و روی مبل نیز استفاده کرد . این پتو ها با هدف دکوراسیون فصل پاییز که ایجاد فضایی گرم و دنج است هماهنگی زیادی دارند .

فانوس

از دکوری های دیگری که می توانید در دکوراسیون فصل پاییز از آن استفاده کنید فانوس است . از فانوس ها می توانید در خانه یا خارج خانه نزدیک در ورودی یا حیاط استفاده کنید . همچنین استفاده از فانوس هایی که جا شمعی هستند نیز باعث جذاب تر شدن دکور خانه شما می شوند .

رنگ

یکی از مهم ترین موارد در دکوراسیون فصل پاییز رنگ ها هستند . شما باید از رنگ های گرم و رنگ هایی که در فصل پاییز در طبیعت دیده می شوند استفاده کنید . این رنگ ها علاوه بر اینکه بر گرفته از فصل هستند و با آن هماهنگی دارند ، در خانه حس راحتی و گرما و دنج بودن را القا می کنند . برای مثال شما می توانید از مبل های نارنجی استفاده کنید .

لوستر مدرن طرح گرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *