مطمئنا بارها اسم دکوراسیون دنج روستیک به گوشتان خورده . دکوراسیون روستیک با استفاده از رنگ ها و متریال طبیعی خانه جوی گرم و راحت خواهد داشت . این سبک یکی از سبک های دکوراسیون است که اجرای آن بسیار سخت است . با رعایت چند ویژگی در مبلمان شما به خانه خود استایلی روستیک می بخشید .

رنگ ها

در دکوراسیون روستیک از رنگ های طبیعی در مبلمان خود استفاده کنید تا یک دکوراسیون دنج و فضای گرمی داته باشید . همچنین رنگ های طبیعی در  کنار دیوار های سفید به چشم  می آیند  . ترکیب دیوار های سفید و لوازم چوبی با رنگ های نچرال بسیار جذاب خواهد بود. به علت سفید و ساده بودن دیوار ها ایتم های چوبی با رنگ های نچرال و طبیعی که به کار برده اید در مرکز توجه خواهد بود . به یاد داشته باشید زمانی که ایتم هایی با رنگ نچرال به مبلمان چوبی خود اضافه می کنید رنگ هایی شبیه یا خیلی نزدیک به یکدیگر نداشته باشند . در واقع رنگ های شبیه به هم در این ایتم ها باید به گونه ای باشند که تکمیل کننده یکدیگر باشند نه اینکه کنار یکدیگر گم شوند و دیگر به چشم نیایند . نگران بی روح بودن دیوار های خود نباشید در این سبک شما با وسایل به خانه روح می بخشید .

متریال طبیعی

در سبک روستیک استفاده از متریال نچرال که از دل طبیعت به دست می آیند اهمیت زیادی دارد .

چوب :

از مهم ترین ویژگی های سبک روستیک استفاده زیاد از متریال چوبی است می توانید حتی کف پوش های خانه را از این جنس انتخاب کنید  . استفاده از چوب در دکور به خانه شما ظاهری لوکس خواهد داد . استفاده از چوب های رنگ روشن به شما حس حضور در یک کلبه چوبی را می دهند .

سنگ :

استفاده از کفپوش هایی با این جنس برای اشپزخانه و سرویس بهداشتی هایی با سبک روستیک انتخابی عالی است . این متریال مقاوم و طبیعی است در عین حال احساسی گرم و دنج به شما می دهد .

فلز :

آهن مس و برنج انتخاب هایی عالی برای اکسسوری های این سبک هستند .

لوستر چوبی تک آویز

پذیرش نقص ها

از استفاده لوازم قدیمی که کمی اسیب دیده هستند هراسی نداشته باشید در واقع این لوازم هماهنگی خوبی با این سبک دارند . استفاده از لوازم چوبی با خط و خش و لوازم انتیک و عتیقه دست دوم در این سبک دکوراسیون یک چیز منفی نیست بلکه پذیرش نقص هاست .

دست ساز

معمولا ایتم های استفاده شده در دکوراسیون روستیک یونیک و تک هستند و مشابهی ندارند سعی کنید برای ایتم های اصلی دکور لوازم یونیک تری را تهیه کنید اما این به آن معنا نیست که تمامی لوازم خانه شما باید تک و دست ساز باشند و مشابهی از آن ها وجود نداشته باشد و حواستان باشد ایتم هایی را انتخاب کنید که ویژگی های سبک روستیک داشته باشند و متناسب با این دکوراسیون دنج باشند .

لوستر چوبی کلاه چینی

ساده

معمولا لوازم به کار رفته در این دکوراسیون دنج ساده هستند چون تمرکز اصلی بر روی دیزاین لوازم نیست این متریال لوازم است که اهمیت دارد کانون توجه باید روی جنس و مواد سازنده باشد نه شکل و دیزاین .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *