برای دیزاین شیک دکوراسین خانه ، نکات زیادی وجود دارد که باعث می شوند خانه شما بهتر به نظر برسد .  این نکات به شما کمک می کنند تا نکات مثبت خانه تان را بهتر ، و نکات منفی خانه را تا جای ممکن از بین ببرید یا کمتر کنید . در ادامه چند مورد از این نکات را خاهید خواند .

درب ورودی خانه

در دکوراسیون خانه معمولا فقط به راهرو و قسمت ورودی اهمیت داده می شود . اما قبل از ورود به راهرو باید از درب خانه تان گذر کرد . پس بهتر است در کنار ویژگی های امنیتی که باید در نظر بگیرید ، حواستان به ظاهر و زیبایی درب نیز باشد . درب خانه شما حتما نباید سفید ، مشکی یا قهوه ای باشد . می توانید وابسته به سلیقه تان درب هایی با رنگ های مختلف استفاده کنید ، برای مثال رنگ آبی آرامش را منتقل می کند ، در حالی که رنگ قرمز برای درب وردی نماد خوش آمد گویی است  .

لوستر SMD دایره ای چهار طبقه

رنگ دیوار

اگر اتاق یا فضای کوچکی در خانه تان دارید ، بهتر است از رنگ های طبیعی و روشن برای دیوار هایش استفاده کنید تا فضا بزرگتر به نظر برسد . همچنین این کار را می توانید برای سقف های کوتاه انجام دهید . اگر سقف خانه یا یکی از اتاق هایتان کوتاه است ، برای حل این مشکل از یک رنگ روشن استفاده کنید تا سقف بلند تر به نظر برسد . برای رنگ کردن دیوار ها یک نکته مهم دیگر که باید در نظر بگیرید ، نور در ساعات مختلف است . ممکن است رنگی که انتخاب کرده اید در ساعات مختلف با نور های مختلف خوب به نظر نرسد ، و مجبور باشید رنگ را عوض کنید یا منابع نوی اتاق را بیشتر کنید . قبل از رنگ کردن دیوار ها می توانید یک کاغذ که خیلی کوچک نباشد را با آن رنگ مورد نظر رنگ کرده ، و به دیوار آویزان نمایید . با این کار می توانید کاغذ را در ساعات مختلف روز چک کنید تا ببینید در نور های مختلف چگونه به نظر می رسد .

چیدمان مبل ها

برای چیدمان باید مبل هارا به گونه ای قرار دهید ، تا افرادی که روی مبل ها نشسته اند باهم ارتباط چشمی و کلامی راحتی داشته باشند  . برای این کار می توانید از دو الگو چیدمان یو شکل و اچ شکل استفاده کنید . در چیدمان یو شکل ، مبل سه نفره خود را در جای مورد نظر می گذارید . سپس دو مبل تک نفره را روبروی هم در سمت چپ و راست مبل سه نفره قرار می دهید ، میز شما نیز وسط این سه مبل مستقر می شود . در روش اچ شکل مبل سه نفره را در مکان مورد نظر قرار می دهید ، و پس از آن مبل دو مبل یک نفره را روبروی مبل سه نفره می گذارید . میز شما نیز در وسط آن ها خواهد بود .

لوستر smd مربعی سه طبقه

آیینه

آیینه ها می توانند زیبایی و نور دکوراسیون خانه شما را چند برابر کنند . شما می توانید در هر اتاق یک آیینه قرار دهید اما باید حواستان باشد تا آیینه در مکان درستی قرار بگیرد . آیینه نباید روبروی پنجره قرار بگیرد چون این کار باعث می شود نور بازتاب شده به سمت پنجره ، و بیرون از خانه باشد . درواقع باید آیینه را روی دیوار کناری پنجره نصب کنید ، تا به بیشتر شدن نور اتاق کمک کند . همچنین باید به یاد داشته باشید که فریم آیینه شما باید با بقیه اجزای دکوراسیون هماهنگی داشته باشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *