اگر احساس می کنید لوستر ها فقط جنبه ی تجملی دارند و در هر سبک دکوراسیونی نمی توان از آن ها استفاده کرد ، باید دوباره فکر کنید . با گذشت زمان و محبوب شدن لوستر ها دیگر می توانید این آیتم جذاب را در رنگ ، سایز ، و استایل های مختلف بخرید . امروزه پیدا کردن یک لوستر که از نظر رنگ ، سایز و استایل با دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد اصلا کار سختی نیست . حتی اگر در محل زندگی خود نتوانستید لوستری که می خواهید را بیابید به راحتی می توانید به صورت آنلاین لوستر مورد نظر خود را پیدا کنید و سفارش دهید . استفاده از لوستر در دکوراسیون یکسری مزیت هایی دارد که در ادامه می توانید برخی از آن ها را مطالعه کنید .

زیبایی لوستر ها

یکی از مهم ترین مزیت لوستر ها زیبایی آن ها است . معمولا دیزاینر ها با کمک نور زیبایی و گرمای دکوراسیون را تکمیل می کنند . اما همیشه لامپ های خانه شما روشن نیستند در نتیجه باید از مواردی مانند لوستر استفاده کنید که حتی در هنگام خاموشی لامپ ها نیز زیبایی داشته باشد . لوستر ها با دیزاین ها و رنگ های مختلف می توانند حتی در مواقع خاموش بودن لامپ های خانه نیز زیبایی مورد نیاز دکوراسیون شما را تامین کنند . فرقی ندارد که لامپ های لوستر شما روشن است یا خاموش ، این آیتم زیبا جزو مواردی از که در هر صورت توجه افرادی که وارد خانه شما می شوند را به خودش جلب می کند .

لوستر پذیرایی

لوستر ها انواع مختلفی دارند

در گذشته و اوایل استفاده از لوستر ها ، انواع محدودی از آن ها موجود بود که با دکوراسیون هر خانه ای هماهنگی نداشت . برای مثال شما نمی توانید از لوستر های کریستالی و سنتی در هر دکوراسیونی استفاده کنید .  اما با گذشت زمان و افضایش تقاضا ، لوستر ها در انواع مختلی تولید می شوند . شما در هر اتاقی با هر سایز و سبک دکوراسیونی می توانید از لوستر استفاده کنید .

جلوگیری از خراب شدن دیوار ها

امروزه اکثر لامپ نیاز به نصب روی دیوار دارند که  باعث خراب شدن دیوار و ایجاد سوراخ در آن ها می شوند . همچنین ممکن است لامپ ها با تولید نور در طولانی مدت رنگ یا کاغذ دیواری نزدیک خودشان را خراب کنند . امایکی از مزیت لوستر ها این است که ، با نصب لوستر سقفی دیگر این مشکلات را نخواهید داشت  و نیازی نیست که از تابلو و لوازم دیگر براش پوشاندن سوراخ های دیوار استفاده کنید .

تولید نور بیشتر و گرما در فضا

یکی دیگر از مزیت لوستر ها این است که ، نور لوستر باعث می شود فضای شما گرم تر و صمیمانه تر به نظر برسد . همچنین لوستر های کریستالی و شیشه ای می توانند با انعکاس نور ، آن را چند برابر کنند و باعث بشوند فضای شما نورانی تر شود . همچنین لوستر ها به طور یکنواخت نور را در فضا پخش می کنند . بنابراین لوستر ها قسمت هایی از خانه را روشن می کنند که بقیه منابع نوری نمی توانند آن هارا پوشش دهند .

لوستر کریستال دایره ای نه طبقه

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *