راه های زیادی برای دکور جزیره و یا اپن آشپزخانه وجود دارد . بسته به متراژ و سلیقه شما برای طراحی آشپزخانه ، می توانید جزیره آشپزخانه را دکور کنید . با کمک لوازم دکوری و رنگ های مختلف به راحتی می توانید آشپزخانه تان را زیبا نمایید . اگر به دنبال ایده برای دکور اپن یا جزیره آشپزخانه هستید این مقاله را مطالعه کنید .

از سینی استفاده کنید

این ایده برای دکور جزیره آشپزخانه ، مناسب برای هر مدل دکوراسیونی است . امروزه سینی های مختلفی وجود دارند در مدل و رنگ های مختلف . سینی های چوبی ، فلزی ، آیینه ای و … شما می توانید با انتخاب سینی مناسب ، آشپزخانه خود را زیبا کنید . سعی کنید اگر از یک سینی استفاده می کنید و یک سری از لوازم دکوری را در آن قرار می دهید ، چیز دیگری روی جزیره یا اپن نگذارید تا شلوغ به نظر نرسد .

راه های دکور کردن آشپزخانه با سینی :

– از یک سینی ساده استفاده کنید و در آن گلدانی بلند ، در کنار یک ظرف میوه قرار دهید .

– از سینی های پایه دار و یا استند کیک استفاده کنید . روی آن انواع دکوری مناسب آشپزخانه و شمع قرار دهید . حتی می توانید ظرف ادویه هایتان را روی آن بگذارید .

– اگر از اپن یا جزیره آشپزخانه به عنوان میز غذاخوری استفاده می کنید و جای نشستن دارد ، روی سینی دستمال سفره و قاشق چنگال قرار دهید .

–  حتی می توانید در سینی یکی از ظروف مورد علاقه تان را در کنار یک گلدون بگذارید . تا در دید باشد .

تقسیم بندی انجام دهید

اگر آشپزخانه شما کوچک است . یا از اپن و جزیره آشپزخانه به عنوان میز غذاخوری استفاده می کنید ، بهتر است هنگام دکور کردن این قسمت ها در ذهن خود یک تقسیم بندی داشته باشید . اینگونه جزیره شما شلوغ نمی شود ، فضا نیز کم نخواهد شد .

راه های تقسیم بندی جزیره یا اپن خانه :

1- از قسمتی که مخصوص نشستن و سرو غذا است شروع کنید و اگر می خواهید در آن قسمت بشقاب های زیبا برای دکور قرار دهید .

2-  سپس در تقسیم بندی باید قسمتی برای لوازم دکوری در نظر گرفته شود . در آن قسمت می توانید گلدان ، گیاه آپارتمانی و یا یک مجسمه دکوری که بزرگ نباشد بگذارید .

3- قسمت آخری که باید در نظر بگیرید ، قسمتی است که در آن کار می کنید و هنگام آشپزی به آن نیاز خواهید داشت . می توانید این قسمت را خالی بگذارید . یا می توانید در آن قسمت لوازم آشپزی قرار دهید .

لوستر SMD  مربعی تک طبقه

استفاده از یک آیتم ساده برای یک آشپزخانه ساده

اگر می خواهید دکور جزیره آشپزخانه شما مینیمال و ساده باشد . می توانید از لوازم و موارد دکوری ساده استفاده کنید . در این صورت بهتر است فقط یک مورد از لوازم دکوری را در آن قسمت قرار دهید تا دکوراسیونی ساده داشته باشد . ایده های زیادی برای این نوع دکور وجود دارد . شما می توانید یک ظرف میوه وسط اپن یا جزیره قرار دهید .

ایده های دیگر برای این نوع دکور :

–  استفاده از گلدان های بلند ، با گل و گیاهان بلند و بزرگ .

– مجسمه های دکوری

–  می توانید از استند های کیک استفاده کنید ، و روی آن دکوری های کوچک و شمع یا میوه قرار دهید .

– استفاده از شمع و جا شمعی با ارتفاعات مختلف .

– سینی های دکوری

استفاده از رنگ

برای دکور جزیره آشپزخانه از یک رنگ ناگهانی استفاده کنید . از رنگی استفاده کنید که پررنگ و بولد باشد ، رنگی که کسی انتظارش را ندارد . از یک دکوری با رنگ بولد استفاده کنید اما یادتان باشد این رنگ همانگونه که با رنگ های دیگر بکار رفتن در آشپزخانه تفاوت دارد ، باید هماهنگی نیز داشته باشد .

تم رنگی آبی و طوسی : صورتی

تم رنگی آبی و سفید : سبز

تم رنگی قرمز و مشکی : زرد

تم رنگی زرد و طوسی  : آبی

تم رنگی سفید و مشکی : بنفش ، صورتی و آبی

لوستر آشپزخانه طرح 3 شعله قفسی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *