هنگام تصمیم گیری رنگ برای آشپزخانه از موارد مهمی که باید برای آن تصمیم گیری بکنید رنگ کابیت ها هستند. کابینت ها بقش عمده ای از آشپزخانه را در بر میگیرند و جلب توجه می کنند پس انتخاب رنگ صحیح بسیار مهم می باشد.در ادامه به 10 رنگ کابینت محبوب این روز ها اره می کنیم.

Cool white

بر خلاف اکثر رنگ های سفید که در آشپزخانه استفاده می شوند، این رنگ سفید ته رنگی سرد دارد. این رنگ کابینت برای خانه هایی با سبک دکور ترنزیشنال و مدرن عالی است.

Best dark gray

این رنگ کابینت به دلیل هماهنگی که با اکثر دکور ها دارد بسیار محبوب است. شما می توانید این رنگ نچرال کابینت را در خانه ای مدرن با اکسسوری های طلایی یا یک فارم هوس با استایلی روستایی استفاده کنید. اگر می خواهید کابینت های رنگ روشن خود را تغییر دهید این رنگ تیره بهترین انتخاب برای شما است.

Best navy blue

این رنگ کلاسیک که از گذشته در آشپزخانه ها برای رنگ کابینت ها دیده می شده هیچوقت از ترند ها خارج نمی شود. این رنگ جذاب هارمونی زیبایی با متال های رنگ تیره مانند مس و برنج ایجاد می کند. پس اگر یکی از دنبال کننده ترند های جدید هستید و از مس در دکور خود استفاده می کنید این رنگ انتخابی مناسب برای شما است.

لوستر آشپزخانه طرح 3 شعله قفسی

Best green

در سال های اخیر در دکوراسیون داخلی سعی می شود از المان های طبیعی و رنگ های زمینی بیشتری استفاده شود. انسان از طبیعت انرژی مثبت دریافت می کند و قرنطینه امکان نداشتن خروج از خانه باعث شد در دکور سعی شود از رنگ و امان های بیشتری استفاده شود که برایمان بیانگر طبیعت هستند. رنگ سبز ماچا برای کابینت ها بسیار زیبا است. این رنگ سبز خنثی با ت رنگی زرد می باشد.

Best sage green

این رنگ سبز یکی دیگر از رنگ های مناسب کابینت است که برای انواع دکور از ترنزیشنال تا فارم هوس مناسب می باشد. این رنگ نه تنها برای رنگ کابینت بلکه برای رنگ جزیره ی آشپزخانه نیز محبوب است.

Best warm white

این رنگ سفید جزو رنگ های محبوب برای کابینت با ته رنگی گرم است. این رنگ بخاطر وجود ته رنگ گرمی که دارد با رنگ های سفید معمولی متفاوت می باشد و با رنگ های سردی مانند طوسی و آبی هماهنگی جذابی دارد.

Best black

یکی از شیک ترین رنگ کابینت ها که توجه زیادی نیز به خودش جلب می کند رنگ سیاه است. اگر می خواهید از دو رنگ کابینت داشته باشید می توانید رنگ های کابینت پایینی را سیاه و کابینت های بالایی را یک رنگ نچرال در نظر بگیرید. این رنگ همچنین رنگی محبوب برای جزیره ی آشپزخانه است.

لوستر آشپزخانه مدرن مدل چتری

Best beige

این رنگ در انواع نور زیبا به نظر می رسد. مهم نیست که در آشپزخانه از نور های طبیعی یا مصنوعی استاده می کنید، کابینت های شما در هر نوری جذاب هستند.

Best charcoal

این روز ها رنگ های تیره بسیار در بین رنگ کابینت ها محبوب هستند. این رنگ ظاهری شیک و گران به آشپزخانه شما می دهد و ترکیب این رنگ کابینت با دسته های طلایی بسیار جذاب است.

Best true white

در آخر بهترین و محبوب ترین رنگ کابینت که برای تمامی سبک دکور ها مناسب می باشد رنگ سفید ساده است. سفید خالصی که نه ته رنگی خیلی گرم و نه خیلی سرد دارد، درواقع بین این دو است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *