همه ی ما می خواهیم خانه مان در برداشت اول از نظر مهمان ها عالی به نظر برسد . با رعایت چند نکته در دکوراسیون خانه می توانید مهمانان خود را تحت تاثیر قرار دهید .

ورودی خانه

مهم نیست قسمت ورودی خانه شما به چه شکل است ، و چقدر بزرگ یا کوچک است . باشد سعی کنید فضایی گرم برای ورود مهمانان ایجاد کنید . سعی کنید قسمت ورودی همیشه تمیز و مرتب باشد و آن را با کفش و لباس های زیاد شلوغ نکنید . در واقع راهرو ورودی خانه شما یک مقدمه از کل خانه و سبک دکوراسیون خانه شما است .

لوستر آویز روسی

استفاده از گیاهان

گیاهان باعث می شوند خانه شما فضایی مثبت و دوست داشتنی داشته باشد . همچنین با وجود گیاهان دکور خانه شما بیشتر به چشم می آید . از گیاهان با گلدان های زیبا و سایز های مختلف استفاده کنید . گیاهان بزرگ تر را در گوشه های خانه ، و از گیاهان کوچک تر روی میز ها و یا کانتر آشپزخانه استفاده کنید .

دیوار ها

برای رنگ دیوار ها بهتر است برای اتاق نشیمن و پذیرایی از رنگ های تناژ گرم استفاده کنید ، تا فضایی گرم و صمیمانه تری برای مهمانان ایجاد شود و برای اتاق خواب ها از رنگ هایی  با تناژ سرد استفاده کنید . اگر می خواهید مهمانان خود را بیشتر تحت تاثیر قرار دهید از کاغذ دیواری هایی با طرح های مختلف که متناسب با سبک دکوراسیون خانه تان است استفاده کنید .

نور

یکی از عوامل موثر در برداشت اولی که مهمان های شما از دکوراسیون خانه شما دارند ، نور منزل شما است . برای اینکه خانه شما نور مناسبی داشته باشد باید یک منبع نوری مناسب انتخاب کنید مانند آباژور ، لوستر ، چراغ های هالوژن و … . خانه شما نباید نور کم و یا حتی نور خیلی زیادی داشته باشد . در انتخاب آباژور یا لوستر فقط به تحت تاثیر قرار دادن دیگران فکر نکنید و اولین معیارتان هماهنگی آن ها با سبک دکوراسیونتان باشد ، اینگونه با زیبایی و هماهنگی که در خانه ایجاد می شود دیگران تحت تاثیر دکوراسیون خانه شما قرار می گیرند .

لوستر مدرن

آیینه

شما می توانید از آیینه در دیزاین خانه استفاده کنید . آیینه ها کمک زیادی به بزرگ نشان دادن اتاق های کوچک ، یا پرنور تر نشان دادن اتاق های کم نور می کنند . آیینه خود را در مکانی قرار دهید که نور را منعکس کند را روبروی فضای زیبایی آن را قرار دهید تا انعکاسی از آن فضای زیبا را نشان بدهد .

سرویس بهداشتی

یکی از مکان هایی که باید به دیزاین آن حواستان باشد سرویس بهداشتی است . یک سرویس بهداشتی زیبا و تمیز با دیزاین خوب همیشه در ذهن دیگران باقی می ماند ، چون معمولا به این قسمت خانه اهمیت زیادی داده نمی شود .پس با استفاده از یک آیینه زیبا ، استفاده از گیاهان کوچک در دکور و تمیز و درخشان کردن شیرآلات و کل سرویس بهداشتی دیگران را تحت تاثیر قرار دهید .

آشپزخانه

آشپزخانه شما یکی دیگر از مکان های مهم دکوراسیون خانه شما است که در ذهن مهمان ها میماند . معمولا رفت و آمد در آشپزخانه زیاد صورت می گیرد ، و غذا نزدیک به آشپزخانه سرو می شود. پس تلاش کنید آشپزخانه ای تمیز و مرتب داشته باشید . همچنین باید به دیزاین آشپزخانه اهمیت بدهید تا فضای زیبایی داشته باشد ، اگر آشپزخانه کوچکی دارید از کابینت های رنگ روشن استفاده کنید تا محیط را بزرگ تر نشان دهند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *