طراحی مینیمال و ۴ رنگ اصلی در این طراحی


طراحی مینیمال طی سالها به عنوان فلسفه طراحی و سبک زندگی مورد توجه قرار گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده است. معماری مینیمال دستیابی به طراحی بهتر از طریق سادگی – سادگی فرم ، فضا ، ماده ، جزئیات و رنگ – است. تعریف دیگر طراحی مینیمال ، استفاده از کمترین وسایل ودرواقع نقطه مقابل تجملات است و برای کسانی که روحیه ی تجمل گرایی دارند گزینه ی مناسبی نیست.
در سبک مینیمال از حداقل تزئینات استفاده و فرش و قالیچه تقریبا حذف می گردد، مبلمان هرچه ساده تر باشد بهتر است . نور طبیعی مهمترین گزینه برای طراحی مینیمال بوده و تا جای ممکن از پرده استفاده نمی شود.هرچه فضای خانه خلوت تر باشد به سبک مینیمال نزدیکتر است. چه کسی فضاهای تمیز و باز را که اجازه می دهد معماری ، مبلمان و وسایل موجود در اتاق نفس بکشد دوست ندارد؟ همین جزئیات ساده است که طرح مینیمال را بسیار جذاب می کند و به علت آرامش ، گرما و زیبایی که این نوع فضاها از خود نشان می دهند از ایجاد فضاهای مینیمال لذت می بریم. شعار اصلی دکوراسیون منزل با طراحی مینیمال ، سادگی هست که این سبک به ارمغان می آورد.لوازم دکوراسیون غیرضروری را حذف کرده و با رویکرد “کمتر کم نیست” و “همه چیز به مکان و دلیل نیاز دارد” زندگی کنید.

چرا سبک مینیمال را دوست دارید؟

ایده های اتاق مینیمال برای بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک عالی هستند.
تزئینات و دکوراسیون مینیمال اگر بخوبی انجام شوند، تقریبا هرگز از مد خارج نمی شوند.
از آنجا که طراحی داخلی مینیمال بسیار زیبا بوده و برای همه ثابت شده است ، می توانید در آوردن بسیاری از وسایل صرفه جویی کنید.
برخلاف سایر سبک های طراحی که موارد پیچیده برای ایجاد ترکیبی خلاقانه در دکوراسیون دارند ، لوازم طراحی مینیمال بسیار قابل دستیابی و مطابق با میل شما هستند.

رنگ های سبک مینیمال

در طراحی مینیمال بهتر هست از یک رنگ برای فضای کلی استفاده شود و 4 رنگ اصلی و خنثی مثل سفید ، کرم ، سیاه و خاکستری بهترین گزینه برای طراحی مینیمال هستند. رنگ سفید بیشترین کاربرد را در طراحی مینیمال دارد و می توانید از دو و یا حداکثر سه رنگ استفاده نمایید.

مبلمان در طراحی مینیمال

فضایی جذاب و مناسب ایجاد کنید که در عین سادگی بتواند مخاطب را جذب کند و کسی مایل به ترک فضا نباشد.
از وسایل تکراری و خسته کننده مد روز دوری کرده و به دنبال طرح های کلاسیک و نو باشید که به عنوان یک چالش با دکوراسیون اتاق مینیمال ، مورد ارزیابی قرار می گیرند.

دسته‌بندی نشده

چراغ آویز مدرنخانهخرید لوسترخرید لوستر ارزاندکوراسیونطراحی خانهطراحی دکوراسیونطراحی دکوراسیون جدیدطراحی شیکطراحی کلاسیکطراحی مدرنقیمت لوسترقیمت لوستر چوبیقیمت لوستر کریستالقیمت لوستر مدرنلوسترلوستر آشپزخانهلوستر آویز مدرنلوستر اتاقلوستر اتاق خوابلوستر اتاق خواب مدرنلوستر اتاق کودکلوستر ارزان قیمتلوستر پذیراییلوستر پذیرایی جدیدلوستر پذیرایی مدرنلوستر جدیدلوستر چوبیلوستر راهرولوستر روستیکلوستر روستیک مدرنلوستر سالنلوستر سالن پذیراییلوستر سالن زیباییلوستر کلاسیک آشپزخانهلوستر کلاسیک اتاق خوابلوستر کلاسیک پذیراییلوستر کلاسیک چوبیلوستر مدرنلوستر مدرن smdلوستر مدرن آشپزخانهلوستر مدرن اتاق خوابلوستر مدرن چوبیلوستر مدرن روستیکلوستر هاللوسترجدیدلوسترچوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *