در حال حاضر ظرافت و سادگی دکوراسیون داخلی منازل طرفداران زیادی پیدا کرده و استفاده از وسایل مختلف برای چیدمان از مد افتاده است . ساختمان های امروز دارای نقشه های مختلفی هستند و در اکثر موارد فضای کمی را برای سالن ناهارخوری درنظر می گیرند ، به جز در مواردی که فضای ساختمانی بیشتری داشته باشند.
طراحی مینیمال اتاق ناهارخوری مانند هرطراحی داخلی دیگری از اهمیت بالایی برخوردار است و باید دارای فضایی ارام و روحیه بخش باشد زیرا افراد خانواده بعد از یک روز طولانی دور هم جمع می شوند و غذا میل می کنند . از مهمترین مواردی که در طراحی سالن ناهارخوری باید به آن توجه کرد رنگ است . در طراحی مینیمال سالن ناهارخوری می توانید از رنگ های گرم و خنثی مانند ۳ رنگ سفید،طوسی و بژ استفاده کنید و هماهنگی سبک طراحی،چیدمان و وسایل با فضای اطراف از اهمیت زیادی برخوردار است.

یکی دیگر از مواردی که در طراحی مینیمال سالن غذاخوری باید به آن توجه کرد استفاده از مبل و صندلی ناهارخوری است. برای مثال می توان از دو وسیله ساده هنری و صندلی های رنگارنگ تطبیق ناپذیر استفاده کرد. وقتی از طراحی مینیمال صحبت میکنیم اکثر افراد فضایی بی روح و خالی از تزئینات را مجسم می کنند که فقط از مبل استفاده شده درصورتیکه در طراحی مینیمال از وسایل ضروری در کنار مبلمان استفاده شده بطوریکه باهم هماهنگی داشته باشند و تا حد امکان باعث شلوغی فضا نشوند.

برای طراحی اتاق می توان از سایر وسایل و چیدمان هم کمک گرفت و باجایگزینی های هوشمندانه فضا را به بهترین شکل طراحی کرد‌. نورپردازی ساده یکی از گزینه هایی است که برای تزئین سالن بسیار اهمیت دارد، بهتر است که میزناهارخوری و بوفه ساده باشد و هرازگاهی برای تغییر دکوراسیون وسایل کوچک را جابجا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *