طراحی مینیمال و چیدمان سالن غذاخوری


در حال حاضر ظرافت و سادگی دکوراسیون داخلی منازل طرفداران زیادی پیدا کرده و استفاده از وسایل مختلف برای چیدمان از مد افتاده است . ساختمان های امروز دارای نقشه های مختلفی هستند و در اکثر موارد فضای کمی را برای سالن ناهارخوری درنظر می گیرند ، به جز در مواردی که فضای ساختمانی بیشتری داشته باشند.
طراحی مینیمال اتاق ناهارخوری مانند هرطراحی داخلی دیگری از اهمیت بالایی برخوردار است و باید دارای فضایی ارام و روحیه بخش باشد زیرا افراد خانواده بعد از یک روز طولانی دور هم جمع می شوند و غذا میل می کنند . از مهمترین مواردی که در طراحی سالن ناهارخوری باید به آن توجه کرد رنگ است . در طراحی مینیمال سالن ناهارخوری می توانید از رنگ های گرم و خنثی مانند ۳ رنگ سفید،طوسی و بژ استفاده کنید و هماهنگی سبک طراحی،چیدمان و وسایل با فضای اطراف از اهمیت زیادی برخوردار است.

یکی دیگر از مواردی که در طراحی مینیمال سالن غذاخوری باید به آن توجه کرد استفاده از مبل و صندلی ناهارخوری است. برای مثال می توان از دو وسیله ساده هنری و صندلی های رنگارنگ تطبیق ناپذیر استفاده کرد. وقتی از طراحی مینیمال صحبت میکنیم اکثر افراد فضایی بی روح و خالی از تزئینات را مجسم می کنند که فقط از مبل استفاده شده درصورتیکه در طراحی مینیمال از وسایل ضروری در کنار مبلمان استفاده شده بطوریکه باهم هماهنگی داشته باشند و تا حد امکان باعث شلوغی فضا نشوند.

برای طراحی اتاق می توان از سایر وسایل و چیدمان هم کمک گرفت و باجایگزینی های هوشمندانه فضا را به بهترین شکل طراحی کرد‌. نورپردازی ساده یکی از گزینه هایی است که برای تزئین سالن بسیار اهمیت دارد، بهتر است که میزناهارخوری و بوفه ساده باشد و هرازگاهی برای تغییر دکوراسیون وسایل کوچک را جابجا کنید.

دسته‌بندی نشده

آشپزخانه مینیمالچراغ آویز مدرنخرید لوسترخرید لوستر ارزاندکوراسیونسالن مینیمالطراحیطراحی آشپزخانهطراحی خانهطراحی دکوراسیونطراحی دکوراسیون جدیدطراحی روستیکطراحی زیباطراحی شیکطراحی کلاسیکطراحی مدرنطراحی مدرن smdطراحی مدرن چوبیطراحی مدرن روستیکطراحی مینیمال اتاق خوابقیمت طراحی مینیمالقیمت لوسترلوستر آویز مدرنلوستر اتاقلوستر اتاق خوابلوستر اتاق خواب مینیماللوستر اتاق کودکلوستر ارزان قیمتلوستر پذیراییلوستر پذیرایی جدیدلوستر پذیرایی مدرنلوستر چوبیلوستر راهرولوستر روستیک مدرنلوستر سالنلوستر سالن پذیراییلوستر کلاسیک آشپزخانهلوستر کلاسیک پذیراییلوستر کلاسیک چوبیلوستر کلاسیک مینیماللوستر مدرن آشپزخانهلوستر هالمینیمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *