۳ نکته مهم برای داشتن آشپزخانه مینیمال


از آنجا که هیچ خانه مینیمالی ، بدون آشپزخانه ای پیشرفته ومدرن کامل نخواهد بود ،پیشنهاد می کنیم بخش عمده ای از بودجه طراحی داخلی مینیمال را به این قسمت که مهمترین بخش خانه هست اختصاص دهید، زیرا ایجاد آشپزخانه مینیمال به همین سادگی نیست و نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی دارد.
تلاش طراحان داخلی براین است که برای زیبا ، ساده و درعین حال آرامش بخش نشان دادن همه وسایل ، از یک پالت سیاه وسفید استفاده کنند که به راحتی با رنگ های مختلف ادغام شده و از شلوغی و آشفتگی اجتناب شود .سه نکته مهمی که برای داشتن آشپزخانه مینیمال باید به آن توجه کنید عبارتند از:

_استفاده از رنگ روشن برای آشپزخانه های مینیمال
(بهترین گزینه برای آشپزخانه مینیمال رنگ سفید است اما می توان از رنگ های ترکیبی که بسیار پرطرفدار هستند هم استفاده کرد . باید به این نکته توجه داشت که در ترکیب رنگها ، رنگ غالب که توجه بیشتری را جلب می کند رنگ روشن باشد، مثلا برای آشپزخانه ای با رنگ سیاه وسفید رنگ غالب رنگ سفید است که باید با دیدن فضا در ذهن بیننده باقی بماند.

_انتخاب وسایل آشپزخانه مینیمال باتوجه به ترکیب رنگ ها
برای انتخاب چیدمان و وسایل آشپزخانه می توانید از ترکیب رنگهای بکار رفته در آشپزخانه کمک بگیرید مثلا برای آشپزخانه ای با رنگ سیاه و سفید می توانید از چند وسیله با رنگ سیاه استفاده کنید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ غالب باید رنگ روشن باشد.

_استفاده از نور طبیعی در طراحی آشپزخانه مینیمال
یکی از مهمترین ویژگی های آشپزخانه مینیمال استفاده از نور هست.در آشپزخانه هایی با نورگیر مناسب استفاده از پرده ای نازک و ساده توصیه می شود که نور را از خود عبور دهد و یا می توانید از پرده استفاده نکنید و با نور طبیعی، زیبایی محیط را دوچندان کنید. در انتخاب لامپ برای نورپردازی مصنوعی هم لامپ هایی با نور سفید استفاده کنید.

دسته‌بندی نشده

چراغ آویز مدرنخانهخرید لوسترخرید لوستر ارزاندکوراسیونطراحی خانهطراحی دکوراسیونطراحی دکوراسیون جدیدطراحی شیکطراحی کلاسیکطراحی مدرنقیمت لوسترقیمت لوستر چوبیقیمت لوستر کریستالقیمت لوستر مدرنلوستر آشپزخانهلوستر آویز مدرنلوستر اتاقلوستر اتاق خوابلوستر اتاق خواب مدرنلوستر اتاق کودکلوستر ارزان قیمتلوستر پذیراییلوستر پذیرایی جدیدلوستر پذیرایی مدرنلوستر چوبیلوستر راهرولوستر روستیکلوستر روستیک مدرنلوستر سالنلوستر سالن پذیراییلوستر سالن زیباییلوستر کلاسیک آشپزخانهلوستر کلاسیک اتاق خوابلوستر کلاسیک پذیراییلوستر کلاسیک چوبیلوستر مدرن smdلوستر مدرن آشپزخانهلوستر مدرن اتاق خوابلوستر مدرن چوبیلوستر مدرن روستیکلوستر هاللوسترچوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *