اتاق نشیمن مینیمال و ویژگی های آن


با استفاده از سبک مینیمال ، فضایی لوکس و آرام ایجاد کنید و با طراحی هوشمندانه دکوراسیون اتاق نشیمن را برجسته نشان دهید. این بخش از فضای خانه بعنوان مرکز دورهمی اعضای خانواده اهمیت زیادی دارد و تا حدودی طراحی بقیه قسمت ها را تحت تاثیر قرار می دهد. ویژگی های اتاق نشیمن مینیمال مانند هرطراحی مینیمال دیگری چیدمان کمتر و پرهیز از شلوغی ، بکارگیری رنگ های خنثی ، استفاده از نورطبیعی ومبلمان ساده است. افرادی که به دنبال سادگی محیط هستند و از تفریط بیزارند سبک مینیمال را می پسندند. تمرکز اصلی در اتاق نشیمن روی مبلمان هست که باید مورد توجه قرار گیرد.
وسایل غیرضروری را کنار بگذارید و از وسایل ضروری که امکان حذف آنها وجود ندارد استفاده کنید،درطراحی مینیمال از همه ی فضای خانه استفاده نمی شود و درواقع با خالی بودن فضا این سبک نمایان می گردد . شعار سبک مینیمال “کم ، زیاد است ” می باشد.
دراین نوع طراحی از شلوغی فضا دوری میکنیم و هرچه محیط ، دکوراسیون کمتری داشته باشد به سبک مینیمال نزدیکتر است.
انتخاب رنگ برای فضای مینیمال از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا رنگ مناسب باعث آرامش محیط میشود و حس صمیمیت و امنیت را به افراد منتقل می کند. در این سبک رنگ های خنثی در الویت هستند همچنین می توانید از ترکیب رنگ های سیاه و سفید استفاده کنید که هرگز از مد نخواهد افتاد. اگر در نظر دارید اتاق نشیمن را با تابلوها تزیین کنید ، سعی کنید با استفاده از تابلوها و قاب های ساده بر روی دیوار فضایی دلنشین ایجاد کنید ، تابلوهایی که در عین سادگی ، غنی و پربار هستند . درطراحی مینیمال برای کف اتاق بهتر است از فرش یا گلیم استفاده نگردد اما میتوانید با گلیم های ساده و یا کفپوش های مناسب فضا را بپوشانید. پرده اتاق هرچه ساده تر باشد بهتر و الویت با نورطبیعی است که از پنجره ها وارد اتاق می شود.

دسته‌بندی نشده

آشپزخانه مینیمالچراغ آویز مدرنخرید لوسترخرید لوستر ارزاندکوراسیونسالن مینیمالطراحیطراحی آشپزخانهطراحی خانهطراحی دکوراسیونطراحی دکوراسیون جدیدطراحی روستیکطراحی زیباطراحی شیکطراحی کلاسیکطراحی مدرنطراحی مدرن smdطراحی مدرن چوبیطراحی مدرن روستیکطراحی مینیمال اتاق خوابقیمت طراحی مینیمالقیمت لوسترلوستر آویز مدرنلوستر اتاقلوستر اتاق خوابلوستر اتاق خواب مینیماللوستر اتاق کودکلوستر ارزان قیمتلوستر پذیراییلوستر پذیرایی جدیدلوستر پذیرایی مدرنلوستر چوبیلوستر راهرولوستر روستیک مدرنلوستر سالنلوستر سالن پذیراییلوستر کلاسیک آشپزخانهلوستر کلاسیک پذیراییلوستر کلاسیک چوبیلوستر کلاسیک مینیماللوستر مدرن آشپزخانهلوستر هالمینیمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *